UROCZYSTE PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

2011 10 21 pasowanie11 października 2011r. uczniowie klasy pierwszej zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Gostyniu.

Gościem honorowym uroczystości ślubowania i pasowania pierwszoklasistów była Pani Sekretarz Gminy Świerzno, Emilia Szczeblewska.

Uczniowie przyrzekali być wspaniałymi dziećmi dla swoich rodziców, dobrymi kolegami i pilnymi uczniami.

Pasowania nadszedł czas
Będzie uczniem każdy z nas
Z tej okazji przyrzekamy,
Że się bardzo postaramy.
Pilnie świat poznawać
Dobry przykład innym dawać
Być pomocnym w domu, w szkole
I wypełniać ucznia rolę.
Ślubuje uroczyście!
Nauczycieli szanować
Do lekcji się przygotować
Działać na rzecz swojej szkoły
Być uprzejmym i wesołym.

Uroczystość prowadziła  Przewodnicząca Samorządu Szkolnego, Zuzanna Małachowska a witającą pierwszoklasistów w gronie uczniów Malwina Drążyk. Na poczatek było wprowadzenie sztandaru oraz hymn szkolny.

Rodzice równiez składali uroczyste "ślubowanie"

Klasa druga przygotowała wierszyki i piosenki na powitanie uczniów klasy pierwszej.Serdeczne podziękowania dla  Rodziców klasy pierwszej za przygotowanie wspaniałych rożków ze słodyczami oraz słodkiego poczęstunku na zakończenie uroczystości. Wiadomo słodycze koją zdenerwowanie.

" Na poczatek życzymy wszystkim pierwszakom samych szóstek....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

Pasowanie pierwszoklasistów 2011 10 21  Pasowanie pierwszoklasistów 2011 10 21  Pasowanie pierwszoklasistów 2011 10 21