Pożegnanie Lata

2011 09 26 lato124 września 2011r. pożegnaliśmy lato. W naszej szkole pożegnania lata odbyło sie pod hasłem "Co wiemy o Unii Europejskiej". Imprezę  zorganizowała Pani Elżbieta Polowczyk. Wszyscy, nauczyciele i uczniowie wspierali Panią Elę w przygotowaniach i w przebiegu działań w sobotę. Każda klasa przygotowała prezentację wybranego kraju Unii Europejskiej. Klasy losowały kolejność prezentacji.

Przeprowadzono quiz dla klas I - III i IV - VI poszerzający wiedzę uczniów na temat Unii Europejskiej oraz krajów Unii. Uczniowie układali także flagii z rozsypanki puzzli. Wszysto poszło świetnie a reywalizacja była zacięta.

Przedszkolaki wspólnie z Rodzicami układali flagii z puzlii (wycinały, układały).

Dla rozrywki uczniowie brali udział w grach zespołowych. A wielką artakcją był bieg przełajowy zakńczony strzelaniem z wiatrówki.

Uczniowie wykazali się również umiejętnościami w budowaniu budowli z piasku. Próbowali wybudować coś charakterystcznego dla miasta, np. zabytkowy zamek, itp. imprezę zakończyliśmy ogniskiem z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków.

Specjalne podziękowania kierujemy dla Pana Sławomira Dobiesa, właściciela piekarni w Stuchowie, który sponsorował dla naszych uczniów pączki oraz dla Pani Agnieszki Jaskólskiej, która sponsorowała kiełbaski dla wszystkich uczniów. Dziękujemy również Rodzicom z a aktywny udział w naszym spotkaniu.

Pożegnanie lata Pożegnanie lata Pożegnanie lata