Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Rok szkolny 2011/2012

2011 09 01 011 września 2011r. uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2011/2012. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem pocztu sztandarowego oraz hymnem państwowym.

Pani Dyrektor przywitała w progach szkolnych przede wszystkim bardzo gorąco uczniów oraz przedszkolaków. W tym roku szkolnym 5 latki obowiązkowo uczęszczają do oddziału przedszkolnego.

Uczniowie przyrzekali, że będa się uczyć i odrabiać zadania domowe.

Powodzenia w nowym roku szkolnym !!!

LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ, PANI KATARZYNY HALL

Drodzy Uczniowie i Rodzice, 
Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele, 
Drodzy Pracownicy Oświaty,

po dwumiesięcznym wakacyjnym odpoczynku wracacie do szkoły pełni energii i zapału do pracy. Przed Wami nowy rok szkolny. Rok, w którym czekają nas zadania związane z kolejnym etapem wprowadzania zmian programowych - do trzecich klas szkół podstawowych i gimnazjów. Będzie to również kolejny rok upowszechniania edukacji przedszkolnej oraz obniżania wieku rozpoczynania nauki w szkole.

Nowy rok szkolny to także kontynuacja wielu dotychczasowych działań. Będziemy więc nadal realizować program Radosna szkoła, dzięki któremu kolejne szkoły podstawowe otrzymują nowoczesne i bezpieczne miejsca oraz place zabaw. Więcej uwagi poświęcimy też indywidualnemu podchodzeniu do potrzeb uczniów, wciąż odkrywając ich uzdolnienia i zainteresowania.

W każdym uczniu drzemie bowiem jakiś talent, każdy ma inne potrzeby rozwojowe, możliwości i pasje. Chcemy te pasje rozbudzać i rozwijać. Niezbędna jest do tego pomoc rodziców - współtwórców szkoły blisko z nią współpracujących. Potrzebni są także nauczyciele i dyrektorzy z pasją, którzy potrafią umiejętnie wykorzystać różne możliwości wzbudzenia zainteresowania uczniów. Bo szkoła to nie tylko lekcje, to także różne inne formy działań, dzięki którym uczniowie mogą uczyć się współpracy, zaangażowania, aktywności obywatelskiej, wrażliwości na potrzeby innych ludzi. Szkoła, która potrafi tego nauczyć, odpowiednio motywować uczniów, rozwijać ich talenty, to prawdziwa szkoła z pasją.

W nowym roku szkolnym 2011/2012 uczniom, rodzicom, nauczycielom, dyrektorom szkół, pracownikom i przyjaciołom oświaty życzę samych sukcesów, wiele wytrwałości oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i planów. Mam nadzieję, że w rozpoczynającym się roku szkolnym pedagodzy przygotują dla swoich uczniów ciekawą i bogatą ofertę edukacyjną, dzięki czemu nauka w szkole będzie dla nich szczególnie interesująca i pasjonująca.  

Katarzyna Hall

Minister Edukacji Narodowej

Warszawa, 1 września 2011 r.

Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2011/2012
Więcej zdjęć ...

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 15.11.18 Siłacze
 • 30.11.18 Andrzejki
 • 01.12.18 Światowy dzień walki z AIDS
 • 06.12.18 Mikołajki
 • 10.12.18 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
 • 21.12.18 Jasełka, spotkanie opłatkowe
 • 21.01.19 Dzień Babci i Dziadka
 • 24.01.19 Spotkanie z rodzicami

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości