Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Spotkanie z policjantem.

policja policja policja
Więcej zdjęć ... Dnia 28.09.2017r. o godz. 9.00 w sali przedszkolnej odbyło się spotkanie z policjantem, w którym uczestniczyły dzieci 3 i 4-letnie, 5 i 6-letnie oraz pierwsza i trzecia klasa, dotyczyło ono „Bezpiecznej drogi z domu do szkoły       i ze szkoły do domu”. Pan policjant mówił o przestrzeganiu zasad właściwego przechodzenia przez ulicę. Przypominał dzieciom o noszeniu odblasków, które sprawiają, że jesteśmy bardziej widoczni na drodze szczególnie teraz, gdy na dworze jest coraz ciemniej. Ponadto mówił, aby pamiętać o zakładaniu kasku podczas jazdy motorem bądź kładem z rodzicem.

Policjant zwrócił uwagę dzieciom, że nie mogą jeździć rowerem po drodze i po chodniku, gdyż muszą posiadać kartę rowerową, którą wyrobić sobie mogą będąc w starszej klasie. Uczulił dzieci, także na fakt, że nie wolno przejeżdżać rowerem po pasach, tylko należy zsiąść z niego i przejść prowadząc rower. Policjant podkreślił znaczenie tego, jak ważne jest to, aby dzieci umiały podać swoje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania – dokładny adres, w razie gdyby się zgubiły. Pan z policji pytał dzieci również czy znają numery alarmowe, jaki numer ma policja, straż pożarna, pogotowie. Podczas spotkania dzieci były bardzo aktywne, zadawały dużo pytań, pan policjant chętnie odpowiadał na zadawane mu pytania. Wizyta policjanta w szkole była interesująca dla uczniów.  

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 15.11.18 Siłacze
 • 30.11.18 Andrzejki
 • 01.12.18 Światowy dzień walki z AIDS
 • 06.12.18 Mikołajki
 • 10.12.18 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
 • 21.12.18 Jasełka, spotkanie opłatkowe
 • 21.01.19 Dzień Babci i Dziadka
 • 24.01.19 Spotkanie z rodzicami

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości