Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

pluszowy_mis pluszowy_mis pluszowy_mis
Więcej zdjęć ...

W dniu 25 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem-Misiem.

Każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od wysłuchania opowiadania o misiu czytanego przez Panią pracującą w bibliotece. Przedszkolaki poznały historię święta, recytowały wiersze, śpiewały piosenki, kolorowały Kubusia Puchatka. Następnie wspólnie ze swoimi pluszakami wesoło bawiły się przy muzyce. Na zakończenie wszyscy mieli okazję do degustacji pysznego miodu. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz radości. Miś jest ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
 • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami
 • 21.09.18 Pożegnanie Lata
 • 21.09.18 Sprzatanie Świata
 • 25.09.18 Wybory do Samorządu Szkolnego
 • 16.10.18 Ślubowanie KLASY PIERWSZEJ

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości