Pstryk i Bzik

Pstryk  Pstryk  Pstryk
Więcej zdjęć ... Uczniowie naszej szkoły znowu mieli okazję wziąć udział w przedstawieniu teatralnym. Fundacja PGE reprezentowana przez grupę teatralną „O rety” zaprosiła nas do naenergetyzowanego świata i opowiedziała nam „Jak Pstryk i Bzik zostali oświeceni”.

Dzięki tytułowym bohaterom dowiedzieliśmy się, że nie wolno mokrymi dłońmi dotykać urządzeń elektrycznych oraz, że nie wolno włączać ich wszystkich jednocześnie. Bzik opowiedział co należy zrobić gdy zauważymy otwartą skrzynkę energetyczną lub leżące na ziemi druty wysokiego napięcia. Obaj chłopcy w czasie swoich przygód poznali nowe, odnawialne źródła energii. Widzowie bawili się doskonale czynnie uczestnicząc w zagadkach i śpiewając piosenki razem z Bzikiem, Pstrykiem i Elektryczną Dobrą Wróżką.