Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Powitanie Wiosny

powitanie_wiosny powitanie_wiosny powitanie_wiosny
Więcej zdjęć ...

Wiosnę w naszej szkole witaliśmy dziś na różne sposoby: przedszkolaki robiły Marzannę i kolorowały wiosenne obrazki; pierwszo- i trzecioklasiści ozdabiali doniczki, sadzili kwiatki i projektowali kartki Wielkanocne; kl. IV z V wykonywały Marzannę i sprawdzały swoją wiedzę na temat wiosny; kl. VI i VII wzięły udział w quizie przyrodniczym oraz Wodnym Quizie PAH za pomocą aplikacji Kahoot!, rywalizowały w konkursie Jaka to melodia? oraz robiły zdjęcia w przygotowanej przez siebie fotobudce. Poza tym starsi uczniowie rywalizowali w wyścigach rzędów, a po zmaganiach sportowych, zgodnie z tradycją pożegnali zimę, paląc jej symbol, czyli Marzannę (oczywiście ekologiczną).

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 15.11.18 Siłacze
 • 30.11.18 Andrzejki
 • 01.12.18 Światowy dzień walki z AIDS
 • 06.12.18 Mikołajki
 • 10.12.18 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
 • 21.12.18 Jasełka, spotkanie opłatkowe
 • 21.01.19 Dzień Babci i Dziadka
 • 24.01.19 Spotkanie z rodzicami

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości