Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

Powitanie Wiosny

powitanie_wiosny powitanie_wiosny powitanie_wiosny
Więcej zdjęć ...

Wiosnę w naszej szkole witaliśmy dziś na różne sposoby: przedszkolaki robiły Marzannę i kolorowały wiosenne obrazki; pierwszo- i trzecioklasiści ozdabiali doniczki, sadzili kwiatki i projektowali kartki Wielkanocne; kl. IV z V wykonywały Marzannę i sprawdzały swoją wiedzę na temat wiosny; kl. VI i VII wzięły udział w quizie przyrodniczym oraz Wodnym Quizie PAH za pomocą aplikacji Kahoot!, rywalizowały w konkursie Jaka to melodia? oraz robiły zdjęcia w przygotowanej przez siebie fotobudce. Poza tym starsi uczniowie rywalizowali w wyścigach rzędów, a po zmaganiach sportowych, zgodnie z tradycją pożegnali zimę, paląc jej symbol, czyli Marzannę (oczywiście ekologiczną).

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
 • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami
 • 21.09.18 Pożegnanie Lata
 • 21.09.18 Sprzatanie Świata
 • 25.09.18 Wybory do Samorządu Szkolnego
 • 16.10.18 Ślubowanie KLASY PIERWSZEJ

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości