Wycieczka do Szczecina

szczecin szczecin szczecin
Więcej zdjęć ... Dnia 23 marca uczniowie klasy IV, V i VI pod opieką Pana Jarosława Dudzińskiego i Wiesławy Żuchowskiej udali się na wycieczkę do Szczecina. Jedną z atrakcji był park trampolin.

Jump to idealne miejsce na zabawę i rozładowanie emocji i świetne miejsce dla każdego, kto chciałby się nauczyć akrobacji, trenować kombinacje trików, a także wykonywać ćwiczenia gimnastyczne.

W basenie z gąbkami, uczniowie mieli możliwość bezpiecznego trenowania nawet skomplikowanych ewolucji, bez obawy o nieprzyjemne konsekwencje zdrowotne.

Kolejnym punktem programu była wizyta w Muzeum Techniki i Komunikacji.

W muzeum znajdują się między innymi: trzy autobusy i siedem tramwajów, unikalny zbiór przedwojennych, polskich jednośladów (od najpopularniejszych sokołów, po unikalne tornedo z silnikiem Sachsa).

Na wystawie odpoczywają też auta produkowane masowo - warszawy, rozmaite odmiany fiatów. Obejrzeć można również trzydrzwiowego poloneza.

Wystawa wzbudziła ogromne zainteresowanie wszystkich uczniów.

Wycieczka nie byłaby pełna bez wizyty w KFC.

• 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
  • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami