Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

„KUBA I BUBA”

Kuba_Buba Kuba_Buba Kuba_Buba
Więcej zdjęć ... 9 maja uczniowie klasy I i III wraz z wychowawcami udali się do Gryfickiego Domu Kultury na przedstawienie pt. „Kuba i Buba czyli savoir-vivre dla dzieci”, które w humorystyczny sposób uczy trudnej sztuki dobrego zachowania. Wraz z sympatycznymi bohaterami, dowiedzieliśmy się czy młodszy powinien wyciągać rękę do starszego i czy zamiast kłótni nie lepiej skorzystać z magicznych słów – dziękuję, przepraszam i proszę.

Po przedstawieniu udaliśmy się na lody, a następnie do ogrodu japońskiego w Gryficach, gdzie bawiliśmy się na super placu zabaw korzystając z przepięknej pogody.

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
 • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami
 • 21.09.18 Pożegnanie Lata
 • 21.09.18 Sprzatanie Świata
 • 25.09.18 Wybory do Samorządu Szkolnego
 • 16.10.18 Ślubowanie KLASY PIERWSZEJ

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości