Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

WYJAZD DO MIĘDZYZDROJÓW

Dnia 17.04.2018 r. trzy osoby z oddziału zerówkowego, tj. Gabrysia Buszkiewicz, Oliwia Dąbrowska, Nadia Waszkinel pojechały do Domu Kultury w Międzyzdrojach na ogłoszenie wyników III Powiatowego Konkursu Plastycznego „Czyste powietrze wokół nas” i wręczenie nagród. Na spotkaniu można było obejrzeć krótki program artystyczny, w którym zaprezentowały się poszczególne placówki. Dzieci z przedszkola z Międzyzdrojów zaśpiewały piosenkę pt. „Eko świat”. Natomiast dzieci z przedszkola w Stuchowie i Wolinie powiedziały wiersz o tematyce antynikotynowej. Ponadto Pani Antonina Kawecka po krótce przypomniała jeszcze raz tematykę programu „Czyste powietrze wokół nas”. Na zakończenie spotkania zostały wręczone dzieciom nagrody za zajęcie I, II i III miejsca, a także były wyróżnienia. Ogólnie wszystkie dzieci dostały upominki za udział w konkursie, nasze dziewczyny też.

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
 • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami
 • 21.09.18 Pożegnanie Lata
 • 21.09.18 Sprzatanie Świata
 • 25.09.18 Wybory do Samorządu Szkolnego
 • 16.10.18 Ślubowanie KLASY PIERWSZEJ

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości