Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

WYJAZD DO MIĘDZYZDROJÓW

Dnia 17.04.2018 r. trzy osoby z oddziału zerówkowego, tj. Gabrysia Buszkiewicz, Oliwia Dąbrowska, Nadia Waszkinel pojechały do Domu Kultury w Międzyzdrojach na ogłoszenie wyników III Powiatowego Konkursu Plastycznego „Czyste powietrze wokół nas” i wręczenie nagród. Na spotkaniu można było obejrzeć krótki program artystyczny, w którym zaprezentowały się poszczególne placówki. Dzieci z przedszkola z Międzyzdrojów zaśpiewały piosenkę pt. „Eko świat”. Natomiast dzieci z przedszkola w Stuchowie i Wolinie powiedziały wiersz o tematyce antynikotynowej. Ponadto Pani Antonina Kawecka po krótce przypomniała jeszcze raz tematykę programu „Czyste powietrze wokół nas”. Na zakończenie spotkania zostały wręczone dzieciom nagrody za zajęcie I, II i III miejsca, a także były wyróżnienia. Ogólnie wszystkie dzieci dostały upominki za udział w konkursie, nasze dziewczyny też.

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 15.11.18 Siłacze
 • 30.11.18 Andrzejki
 • 01.12.18 Światowy dzień walki z AIDS
 • 06.12.18 Mikołajki
 • 10.12.18 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
 • 21.12.18 Jasełka, spotkanie opłatkowe
 • 21.01.19 Dzień Babci i Dziadka
 • 24.01.19 Spotkanie z rodzicami

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości