Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

IX TURNIEJ „Z WODĄ ZA PAN BRAT”

z_woda z_woda z_woda
Więcej zdjęć ... Dnia 08.06.2018 roku odbył się w Kamieniu Pomorskim IX TURNIEJ „Z WODĄ ZA PAN BRAT” zorganizowany przez WOPR w Kamieniu Pom., oraz współorganizatorem była Szkoła Podstawowa w Gostyniu. Turniej składał się z części teoretycznej i praktycznej.

W pierwszej części uczniowie odpowiadali pisemnie na 30 pytań związanych z bezpieczeństwem nad wodą i historią WOPR-u w Kamieniu Pom. Druga część praktyczna dotyczyła udzielania pierwszej pomocy przed medycznej. Nasi uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi z udzielania pierwszej pomocy. Zajęliśmy pierwsze miejsce pozostawiając w tyle pozostałe szkoły. TURNIEJ „ Z WODĄ ZA PAN BRAT” jest to impreza cykliczna mająca na celu prewencję, bezpieczeństwo podstawowe zasady bezpiecznej kąpieli, przed wakacjami na pewno taka wiedza i umiejętności się przydadzą. Po rywalizacji był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników Turnieju. Po słodkim poczęstunku uczniowie zostali zaproszeni na krótki rejs po zatoce katamaranem. W końcowej części imprezy uczniowie zwiedzali bazę WOPR-u i zacumowane jednostki pływające. Wszystkim uczestnikom Turnieju gratulujemy!!!

 Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

 1. Wrzosek Wiktoria
 2. Wódka Laura
 3. Stachurski Kacper
 4. Czusz Michał

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
 • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami
 • 21.09.18 Pożegnanie Lata
 • 21.09.18 Sprzatanie Świata
 • 25.09.18 Wybory do Samorządu Szkolnego
 • 16.10.18 Ślubowanie KLASY PIERWSZEJ

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości