Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

IX TURNIEJ „Z WODĄ ZA PAN BRAT”

z_woda z_woda z_woda
Więcej zdjęć ... Dnia 08.06.2018 roku odbył się w Kamieniu Pomorskim IX TURNIEJ „Z WODĄ ZA PAN BRAT” zorganizowany przez WOPR w Kamieniu Pom., oraz współorganizatorem była Szkoła Podstawowa w Gostyniu. Turniej składał się z części teoretycznej i praktycznej.

W pierwszej części uczniowie odpowiadali pisemnie na 30 pytań związanych z bezpieczeństwem nad wodą i historią WOPR-u w Kamieniu Pom. Druga część praktyczna dotyczyła udzielania pierwszej pomocy przed medycznej. Nasi uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi z udzielania pierwszej pomocy. Zajęliśmy pierwsze miejsce pozostawiając w tyle pozostałe szkoły. TURNIEJ „ Z WODĄ ZA PAN BRAT” jest to impreza cykliczna mająca na celu prewencję, bezpieczeństwo podstawowe zasady bezpiecznej kąpieli, przed wakacjami na pewno taka wiedza i umiejętności się przydadzą. Po rywalizacji był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników Turnieju. Po słodkim poczęstunku uczniowie zostali zaproszeni na krótki rejs po zatoce katamaranem. W końcowej części imprezy uczniowie zwiedzali bazę WOPR-u i zacumowane jednostki pływające. Wszystkim uczestnikom Turnieju gratulujemy!!!

 Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

 1. Wrzosek Wiktoria
 2. Wódka Laura
 3. Stachurski Kacper
 4. Czusz Michał

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 15.11.18 Siłacze
 • 30.11.18 Andrzejki
 • 01.12.18 Światowy dzień walki z AIDS
 • 06.12.18 Mikołajki
 • 10.12.18 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
 • 21.12.18 Jasełka, spotkanie opłatkowe
 • 21.01.19 Dzień Babci i Dziadka
 • 24.01.19 Spotkanie z rodzicami

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości