IX TURNIEJ „Z WODĄ ZA PAN BRAT”

z_woda z_woda z_woda
Więcej zdjęć ... Dnia 08.06.2018 roku odbył się w Kamieniu Pomorskim IX TURNIEJ „Z WODĄ ZA PAN BRAT” zorganizowany przez WOPR w Kamieniu Pom., oraz współorganizatorem była Szkoła Podstawowa w Gostyniu. Turniej składał się z części teoretycznej i praktycznej.

W pierwszej części uczniowie odpowiadali pisemnie na 30 pytań związanych z bezpieczeństwem nad wodą i historią WOPR-u w Kamieniu Pom. Druga część praktyczna dotyczyła udzielania pierwszej pomocy przed medycznej. Nasi uczniowie wykazali się bardzo dużą wiedzą teoretyczną i umiejętnościami praktycznymi z udzielania pierwszej pomocy. Zajęliśmy pierwsze miejsce pozostawiając w tyle pozostałe szkoły. TURNIEJ „ Z WODĄ ZA PAN BRAT” jest to impreza cykliczna mająca na celu prewencję, bezpieczeństwo podstawowe zasady bezpiecznej kąpieli, przed wakacjami na pewno taka wiedza i umiejętności się przydadzą. Po rywalizacji był słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników Turnieju. Po słodkim poczęstunku uczniowie zostali zaproszeni na krótki rejs po zatoce katamaranem. W końcowej części imprezy uczniowie zwiedzali bazę WOPR-u i zacumowane jednostki pływające. Wszystkim uczestnikom Turnieju gratulujemy!!!

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

1. Wrzosek Wiktoria
  2. Wódka Laura