Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

FESTYN RODZINNY

festyn festyn festyn
Więcej zdjęć ...

Podekscytowanie, śmiech i wrzawa to tylko cześć tego co mama i tata ze swoimi pociechami mogli doświadczyć podczas niezwykłego festynu rodzinnego organizowanego przez naszą szkołę, rodziców, animatora sportu, świetlicę wiejską, Hurtownię Wokavit oraz Radę Sołectwa Gostyń w piątek (8 czerwca 2018 r.) na naszym ”Orliku”. Piękna pogoda oraz wiele atrakcji gwarantowały wspólną zabawę oraz radość dla tych mniejszych i trochę większych. Impreza zaczęła się od występów naszych uczniów, które bardzo spodobały rodzicom i wszystkim obecnym.

Nie tylko dmuchana zjeżdżalnia, ale także duża ilość gier i konkursów dla dzieci i ich rodziców uatrakcyjniły naszą imprezę. Można było wziąć udział w konkursach, które zorganizowała Powiatowa Stacja Epidemiologiczno -Sanitarna w Kamieniu Pomorskim. Również Powiatowa Komenda Policji w Kamieniu Pomorskim przygotowała konkursy nt. bezpieczeństwa. Wiele emocji wzbudziło pojawienie się nowego wozu strażackiego OSP Gostyń, który poza pokazem zafundował naszym pociechom przyjemne ochłodzenie w tym upalnym dniu. Odbył się również pokaz udzielania pierwszej pomocy, który przygotowały dzieci z sekcji Żuczki przy OSP Gostyń. Oczywiście była też loteria fantowa, gdzie można było wylosować różne, czasami bardzo śmieszne fanty. Rada Rodziców i Rada Sołecka z kolei zadbała o część kulinarną imprezy przygotowując kiełbaski, hamburgery, hod-dogi, zupę, chleb ze smalcem, ciasta. Dzieci otrzymały lody i wafelki od radnych. Same pyszności! I to wszystko przy muzyce, która w tym dniu ożywiła całą miejscowość.

Dziękujemy wszystkim, który pomogli uświetnić nam to przedsięwzięcie.

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 15.11.18 Siłacze
 • 30.11.18 Andrzejki
 • 01.12.18 Światowy dzień walki z AIDS
 • 06.12.18 Mikołajki
 • 10.12.18 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
 • 21.12.18 Jasełka, spotkanie opłatkowe
 • 21.01.19 Dzień Babci i Dziadka
 • 24.01.19 Spotkanie z rodzicami

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości