Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

PIERWSZAKI W DZIWNOWIE

pierwszaki pierwszaki pierwszaki
Więcej zdjęć ... W dniu 18 czerwca klasa I (wraz z kilkoma mamami) wybrała się na wycieczkę do Parku Miniatur w Dziwnowie. Interesujące miejsce, gdzie podczas zwiedzania z przewodnikiem dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o morskich latarniach: która jest największa, która najstarsza, którą można zwiedzać… Mogliśmy wszystkie polskie latarnie zobaczyć pomniejszone w jednym miejscu. Dodatkową atrakcją była przejażdżka kolejką po parku. Następnie udaliśmy się na Falochron Zachodni, aby zobaczyć ujście rzeki Dziwna do Morza Bałtyckiego, a przy okazji odwiedziliśmy dziwnowską plażę. Jeszcze lody i plac zabaw i do domku. To była super wycieczka i super były pierwszaki. Brawo!!! Wzorowi uczestnicy wycieczki!!!

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 15.11.18 Siłacze
 • 30.11.18 Andrzejki
 • 01.12.18 Światowy dzień walki z AIDS
 • 06.12.18 Mikołajki
 • 10.12.18 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
 • 21.12.18 Jasełka, spotkanie opłatkowe
 • 21.01.19 Dzień Babci i Dziadka
 • 24.01.19 Spotkanie z rodzicami

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości