Nasze zdjęcia

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

PIERWSZAKI W DZIWNOWIE

pierwszaki pierwszaki pierwszaki
Więcej zdjęć ... W dniu 18 czerwca klasa I (wraz z kilkoma mamami) wybrała się na wycieczkę do Parku Miniatur w Dziwnowie. Interesujące miejsce, gdzie podczas zwiedzania z przewodnikiem dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o morskich latarniach: która jest największa, która najstarsza, którą można zwiedzać… Mogliśmy wszystkie polskie latarnie zobaczyć pomniejszone w jednym miejscu. Dodatkową atrakcją była przejażdżka kolejką po parku. Następnie udaliśmy się na Falochron Zachodni, aby zobaczyć ujście rzeki Dziwna do Morza Bałtyckiego, a przy okazji odwiedziliśmy dziwnowską plażę. Jeszcze lody i plac zabaw i do domku. To była super wycieczka i super były pierwszaki. Brawo!!! Wzorowi uczestnicy wycieczki!!!

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
 • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami
 • 21.09.18 Pożegnanie Lata
 • 21.09.18 Sprzatanie Świata
 • 25.09.18 Wybory do Samorządu Szkolnego
 • 16.10.18 Ślubowanie KLASY PIERWSZEJ

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości