PIERWSZAKI W DZIWNOWIE

pierwszaki pierwszaki pierwszaki
Więcej zdjęć ... W dniu 18 czerwca klasa I (wraz z kilkoma mamami) wybrała się na wycieczkę do Parku Miniatur w Dziwnowie. Interesujące miejsce, gdzie podczas zwiedzania z przewodnikiem dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o morskich latarniach: która jest największa, która najstarsza, którą można zwiedzać… Mogliśmy wszystkie polskie latarnie zobaczyć pomniejszone w jednym miejscu. Dodatkową atrakcją była przejażdżka kolejką po parku. Następnie udaliśmy się na Falochron Zachodni, aby zobaczyć ujście rzeki Dziwna do Morza Bałtyckiego, a przy okazji odwiedziliśmy dziwnowską plażę. Jeszcze lody i plac zabaw i do domku. To była super wycieczka i super były pierwszaki. Brawo!!! Wzorowi uczestnicy wycieczki!!!

• 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
  • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami