Pożegnanie przedszkolaków

przedszkole_koniec przedszkole_koniec przedszkole_koniec

Dnia 21 czerwca 2018 rokuodbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków. W uroczystości wzięli udział zaproszenirodzice ipani Dyrektor. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprezentowały zebranym gościom swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Przygotowały program artystyczny specjalnie na tę okazję. Wprowadziły nas w wakacyjny nastrój śpiewając piosenki i recytując wiersze a na koniec pięknie zatańczyły z chustkami.Rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy na scenie nagradzając je gromkimi brawami.

Po części artystycznej dzieci otrzymały dyplomy, nagrody-niespodzianki oraz rożki obfitości, natomiast przyszli uczniowie otrzymali symboliczne birety, które są pewnym krokiem w drodze do szkoły.

Na zakończenie uroczystościprzyszedł czas na podziękowania dla mam, które były zaangażowane w działania na rzecz dzieci, szkoły. Kochane mamy za swoją pracę dostały kwiatki.

Życzymy Wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji, a starszakom wielu sukcesów w klasie pierwszej!!!

• 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
  • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami