Cyrk „Heca”

W dniu 19.06.2018 w naszej szkole gościł cyrk „Heca” dzieci z wszystkich klas oglądały popis magii, iluzji artyści wykonywali akrobacje, żonglerkę. Śmiechom nie było końca, gdy występował kolorowy wesoły klaun. Z podziwu nie mogli wyjść, gdy wykonawca akrobacji na różnych monocyklach przesiadł się na rower miniaturkę, na którym żadne dziecko nie potrafiło ujechać. Mali widzowie zachwycali się tresurą pieska. Gwoździem programu był taniec z olbrzymim wężem, niektórzy z oglądających trzymali na rękach gada, a kto chciał mógł go dotknąć. Występ bardzo podobał się publiczności, gdyż zapewnił solidną dawkę humoru i rozrywki, uczniowie wciągnięci do zabawy(kręciły hula–hop, „czarowały”, były przeszkodą dla psa), będą na długo pamiętać cyrk „Heca’.

Po występie dzieci mogły kupić dla siebie i rodzeństwa drobne pamiątki kojarzące się z występem tego cyrku w naszej szkole.

• 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
  • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami