Dzień Babci i Dziadka

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszej Szkole bardzo uroczyście. Przedszkolaki 3-4 latki, 5-6 latki a także uczniowie klas pierwszej i drugiej w dniu 22.02.2019 roku zaprosiły swoje kochane babcie i dziadków.

Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Natomiast rodzice naszych artystów przygotowali słodki poczęstunek dla gości oraz dzieci.

W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.

Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami.

W dalszej części uroczystości niecodzienni goście śpiewali oraz tańczyli ze swoimi wnuczętami.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełny radości i dumy.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej placówce chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Kalendarz szkolny 2018/19

• 07.05.2019 Konkurs Historyczny
  • 20.05.2019 Gminny Bieg przełajowy
  • 24.05.2019 Dzień Rodziny-przedszkole