• Dyrektor   ( 1 Artykuł )
  • Rada Pedagogiczna   ( 2 artykułów )
  • Rada Rodziców   ( 1 Artykuł )

Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców uczniów. W jej skład wchodzi po jednym przedstawicielu rad oddziałowych wybranych  w wyborach. Wybory przeprowadza się na pierwszym zebraniu w każdym roku szkolnym,
    Do kompetencji Rady Rodziców należy min.:

• Reprezentowanie ogółu  rodziców  szkoły i podejmowanie działań zmierzających do doskonalenia działalności statutowej szkoły;
    • Opiniowanie planu finansowego szkoły, projektów, innowacji, istotnych spraw dla szkoły;
    • Uchwalenie w porozumieniu z Radą Pedagogiczną Szkolnego Programu Wychowawczego i Szkolnego Programu Profilaktyki;
    • Działanie na rzecz opiekuńczej funkcji szkoły;
    • Działanie na rzecz wspomagania realizacji celów i zadań szkoły, gromadzenie funduszy i zasad ich użytkowania;
    • Wnioskowanie do dyrektora, organu prowadzącego, sprawującego nadzór pedagogiczny we wszystkich sprawach szkoły;
    • Zapewnienie rodzicom wpływu na działalność szkoły;
    • Określenie struktur działania ogółu rodziców.

Regulamin Rady Rodziców do pobrania

• Pedagog szkolny   ( 3 artykułów )

Pedagog szkony - pani Kamila Magneska-Myrunka - przyjmuje w piątki w godzinach od 8.00 do 14.00.

• Samorząd Szkolny   ( 2 artykułów )

Samorząd uczniowski – jeden z organów szkoły (pozostałymi organami są: dyrektor, rada pedagogiczna i rada szkoły), organizacja uczniów danej szkoły, obejmująca całą społeczność uczniowską, niezależna od administracji oświatowej i jakiejkolwiek partii oraz ugrupowań politycznych.

Prekursorami samorządności uczniowskiej w Polsce byli: Janusz Korczak, Władysław Przanowski, Aleksander Kamiński.

Powołanie samorządu uczniowskiego w polskiej szkole gwarantuje Ustawa o systemie oświaty z dnia 7 grudnia 1991 roku. Zgodnie z przywołaną ustawą samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie danej szkoły. Uczniowie w demokratycznych wyborach wybierają swoich przedstawicieli zasiadających w organach samorządu uczniowskiego. Zasady wybierania przedstawicieli uczniów do organów muszą zostać ustalone w regulaminie samorządu uczniowskiego, który jest uchwalany przez uczniów w powszechnym, równym i tajnym głosowaniu.

Kalendarz szkolny 2018/19

• 07.05.2019 Konkurs Historyczny
  • 20.05.2019 Gminny Bieg przełajowy
  • 24.05.2019 Dzień Rodziny-przedszkole