MISTRZOSTWA GMINY ŚWIERZNO W MIĘDZYNARODOWYM TEŚCIE SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

zawody zawody zawody
Więcej zdjęć ... Dnia 23.02.2018r. zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Świerznie na MIĘDZYNARODOWY TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ klas IV-VII. Organizatorem zawodów był Pan Zygmunt Broda. Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach. Pierwsza konkurencja polegała na przebiegnięciu dystansu 25m. w jak najkrótszym czasie. Następna konkurencja polegała na skoku w dal z miejsca. Kolejna konkurencja polegała na wykonaniu jak największej ilości brzuszków przy drabince w czasie 30 sekund. Następna konkurencja polegała na pomiarze skłonu pogłębionego w przód z ławeczki. Ostatnia piąta konkurencja polegała na przebiegnięciu dystansu 4˟10m. Rywalizacja między szkołami była na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

Więcej…

Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej

siatkowka siatkowka siatkowka
Więcej zdjęć ...

Dnia 09.01.2018roku zostaliśmy zaproszeni do Świerzna na Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców klas III-VI. Uczestnicy Turnieju rywalizowali w systemie każdy z każdym. W klasyfikacji końcowej miejsca przedstawiają się następująco:

I miejsce Szkoła Podstawowa ze Świerzna,

II miejsce Szkoła Podstawowa ze Stuchowa,

III miejsce Szkoła Podstawowa z Gostynia.

Więcej…

Tenis stołowy

tenis tenis tenis
Więcej zdjęć ...

Dnia 22.09.2017 roku w Szkole Podstawowej w Gostyniu odbyły się SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, w którym brali udział dziewczynki i chłopcy klas IV-VII. Turniej został rozegrany w systemie każdy z każdym. Po zaciętym boju i wyrównanej walce zdobyte z miejsca przedstawiają się następująco: kategoria dziewcząt I miejsce Borowicz Emilia, II miejsce Wrzosek Wiktoria, III miejsce Adamczyk Aleksandra. Kategoria chłopców: I miejsce Herbatowicz Krystian, II miejsce Stachurski Kacper, III miejsce Żywulski Eryk, IV miejsce Malinowski Maciej, V miejsce Lis Kamil, VI miejsce Kaszak Oliwier, VII miejsce Gawron Damian. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Organizatorem Turnieju był pan Jarosław Dudziński.

Więcej…

Lekcja wychowania fizycznego na basenie

 W-f_na_basenie  W-f_na_basenie  W-f_na_basenie
Więcej zdjęć ...

W dniu 25.05.2017 roku został zorganizowany wyjazd uczniów klas II-VI na basen do Gryfic w celu przeprowadzenia lekcji wychowania fizycznego. Uczniowie uczyli się technik pływackich oraz doskonalili już poznane umiejętności pływackie.  W czasie wyjazdu panowała spokojna i bardzo wesoła atmosfera. Organizatorem wyjazdu był pan Jarosław Dudziński.

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej

W czwartek 12 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Mini Piłce Nożnej chłopców w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017. W tegorocznym turnieju udział wzięło siedem reprezentacji szkół: Szkoła Podstawowa w Dziwnowie, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamieniu Pomorskim, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kamieniu Pomorskim, Szkoła Podstawowa w Wolinie, Szkoła Podstawowa w Golczewie, Szkoła Podstawowa w Gostyniu, Szkoła Podstawowa w Kołczewie. Mecze stały na wysokim poziomie, nie brakowało walki, widowiskowych bramek i emocjonujących spotkań, ale jak to bywa w sporcie, muszą być zwycięzcy i przegrani. Nasza reprezentacja zdobyła V miejsce, zabrakło nam tylko 1 punkt do trzeciego miejsca. Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!!!

            Skład naszej reprezentacji:

1.       Czarnecki Dominik

2.       Grychtolik Oskar

3.       Herbatowicz Krystian

4.       Lis Kamil

5.       Malinowski Maciej

6.       Magneski Mikołaj

7.       Stachurski Kacper

8.       Wasiulewski Kacper

9.  Żywulski Eryk

 Mini_Piłka_Nożna  Mini_Piłka_Nożna  Mini_Piłka_Nożna
Więcej zdjęć ...

Więcej artykułów…

Strona 1 z 15

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Kalendarz szkolny 2017/18

  • 03.09.18 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
  • 12.09.18 Spotkanie z rodzicami
  • 21.09.18 Pożegnanie Lata
  • 21.09.18 Sprzatanie Świata
  • 25.09.18 Wybory do Samorządu Szkolnego
  • 16.10.18 Ślubowanie KLASY PIERWSZEJ

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości