W-f_na_basenie  W-f_na_basenie  W-f_na_basenie
Więcej zdjęć ...

W dniu 25.05.2017 roku został zorganizowany wyjazd uczniów klas II-VI na basen do Gryfic w celu przeprowadzenia lekcji wychowania fizycznego. Uczniowie uczyli się technik pływackich oraz doskonalili już poznane umiejętności pływackie.  W czasie wyjazdu panowała spokojna i bardzo wesoła atmosfera. Organizatorem wyjazdu był pan Jarosław Dudziński.

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej

W czwartek 12 maja br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Mini Piłce Nożnej chłopców w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017. W tegorocznym turnieju udział wzięło siedem reprezentacji szkół: Szkoła Podstawowa w Dziwnowie, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kamieniu Pomorskim, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kamieniu Pomorskim, Szkoła Podstawowa w Wolinie, Szkoła Podstawowa w Golczewie, Szkoła Podstawowa w Gostyniu, Szkoła Podstawowa w Kołczewie. Mecze stały na wysokim poziomie, nie brakowało walki, widowiskowych bramek i emocjonujących spotkań, ale jak to bywa w sporcie, muszą być zwycięzcy i przegrani. Nasza reprezentacja zdobyła V miejsce, zabrakło nam tylko 1 punkt do trzeciego miejsca. Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!!!

Test_Sprawności  Test_Sprawności  Test_Sprawności

Dnia 20.04.2017 r. zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Stuchowie na TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ klas II-VI. Organizatorami zawodów byli panowie Zygmunt Broda i Arkadiusz Marciniak. Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach. Pierwsza polegała na przebiegnięciu dystansu 4˟10m w jak najkrótszym czasie (zwinność), druga to skok z miejsca w dal (skoczność), trzecia to wykonanie jak największej ilości siadów z leżenia w czasie 30 sekund (siła mięśni brzucha). Ostatnia konkurencja polegała na pomiarze skłonu tułowia w przód z ławeczki (gibkość). W tej konkurencji nasza zawodniczka - Wiktoria Wrzosek - wykonała skłon tak głęboki, że aż zabrakło skali na tablicy - 20 cm - pozostawiając rywalki daleko za sobą!

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: w kategorii drużynowej chłopców I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Gostyniu, II - Szkoła Podstawowa w Świerznie, III - Szkoła Podstawowa ze Stuchowa. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyły zawodniczki ze Stuchowa, II -  ze Świerzna, a III miejsce - dziewczęta z Gostynia. W kategorii indywidualnej chłopców I miejsce zdobył Maciej Malinowski, II miejsce Kacper Wasiulewski. W kategorii dziewcząt na II miejscu uplasowała się Wiktoria Wrzosek.

W całościowej punktacji miejsca przedstawiają się następująco: I miejsce Szkoła Podstawowa ze Stuchowa, II miejsce Szkoła Podstawowa ze Świerzna, III miejsce  Szkoła Podstawowa z Gostynia. Wszystkim zawodnikom i zawodniczką gratulujemy.

Turniej Piłki Siatkowej

15.03.2017 roku zostaliśmy zaproszeni do Świerzna na Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców klas IV-VI. Uczestnicy turnieju rywalizowali w systemie każdy z każdym. W klasyfikacji końcowej miejsca przedstawiają się następująco:

kategoria dziewcząt

• I miejsce - Szkoła Podstawowa w Stuchowie,
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa w Świerznie,
  • III miejsce -  Szkoła Podstawowa w Gostyniu.

kategoria chłopców

• I miejsce - Szkoła Podstawowa w Świerznie,
  • II miejsce - Szkoła Podstawowa w Gostyniu,
  • III miejsce - Szkoła Podstawowa w Stuchowie.

Nasi uczniowie bardzo dobrze grali, ale zabrakło im trochę szczęścia i umiejętności w pokonaniu przeciwników.

Turniej_Piłki_Siatkowej  Turniej_Piłki_Siatkowej  Turniej_Piłki_Siatkowej

Turniej Gier i Zabaw w Świerznie

01.03.2017 r. zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Świerznie na Turniej Gier i Zabaw Ruchowych klas II-VI. Organizatorem zawodów był pan Zygmunt Broda wraz z Samorządem Uczniowskim ze szkoły w Świerznie.

Dzieci rywalizowały w pięciu konkurencjach, oddzielnie klasy II-III i IV-VI. Reprezentacje były podzielone na ośmioosobowe drużyny. Rywalizacja między szkołami była na bardzo wysokim poziomie. Naszym maluchom zabrakło trochę szczęścia i szybkości na torze przeszkód. Natomiast drużyna z klasy V i VI wygrała większość konkurencji.