Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej

zawody zawody zawody
Więcej zdjęć ...

Dnia  03.06.2015r. zostaliśmy zaproszeni do Stuchowa na Gminny Turniej Mini Piłki Nożnej klas  I-III. Każda szkoła musiała wystawić reprezentację liczącą 7 osób czyli sześciu graczy w polu plus bramkarz .Drużyny rywalizowały w rozgrywkach w systemie każdy z każdym .

W końcowej klasyfikacji:  

I-miejsce SP Stuchowo,

II-miejsce SP Świerzno, 

III-miejsce SP Gostyń.

W naszej reprezentacji na wyróżnienie zasługują  bramkarz Kacper Wasiulewski  wielokrotnie ratował naszą drużynę z opresji  gra i postawa na wysokim poziomie piłkarskim  oraz Emilia Borowicz grała w ataku strzeliła bramkę w meczu ze Świerznem.

Uczniowie biorący udział w zawodach:

Klasa I

1. Kaszak Oliwier

2.Wasiulewski Kacper

3. Zmysłowski Maciej

Klasa II

  1. Czusz Michał

Klasa III

1. Borowicz Emilia

2. Lis Kamil

3. Malarczyk Karolina

4. Wódka Natalia

Kalendarz szkolny 2016/17

  • 3.06.2017 - Festyn Rodzinny
  • 6.06.2017 - Dzień Patrona 
  • 22.06.2017 - Zakończenie roku szkolnego (dzieci przedszkolne)
  • 23.06.2017 - Zakończenie roku szkolnego (kl. II-VI)

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości