MISTRZOSTWA GMINY ŚWIERZNO W MIĘDZYNARODOWYM TEŚCIE SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

zawody zawody zawody
Więcej zdjęć ... Dnia 23.02.2018r. zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Świerznie na MIĘDZYNARODOWY TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ klas IV-VII. Organizatorem zawodów był Pan Zygmunt Broda. Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach. Pierwsza konkurencja polegała na przebiegnięciu dystansu 25m. w jak najkrótszym czasie. Następna konkurencja polegała na skoku w dal z miejsca. Kolejna konkurencja polegała na wykonaniu jak największej ilości brzuszków przy drabince w czasie 30 sekund. Następna konkurencja polegała na pomiarze skłonu pogłębionego w przód z ławeczki. Ostatnia piąta konkurencja polegała na przebiegnięciu dystansu 4˟10m. Rywalizacja między szkołami była na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

Indywidualnie w kategorii dziewcząt dwa I miejsca zdobyła za najwięcej wykonanych brzuszków oraz największą ilość punktów ze wszystkich konkurencji Wiktoria Wrzosek. Indywidualnie w kategorii chłopców I miejsce zdobył za najdłuższy skok w dal z miejsca Maciek Malinowski. W ogólnej całościowej punktacji miejsca przedstawiają się następująco: I miejsce Szkoła Podstawowa ze Świerzna, II miejsce Szkoła Podstawowa ze Stuchowa, III miejsce Szkoła Podstawowa z Gostynia. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.

Zawodniczki i zawodnicy biorący udział w zawodach:

 1. Adamczyk Aleksandra
 2. Czarnecka Martyna
 3. Grychtolik Oskar
 4. Herbatowicz Krystian
 5. Kaszak Oliwier
 6. Magalska Amelia
 7. Matecka Martyna
 8. Malinowski Maciej
 9. Wrzosek Wiktoria

Kalendarz szkolny 2017/18

 • 15.11.18 Siłacze
 • 30.11.18 Andrzejki
 • 01.12.18 Światowy dzień walki z AIDS
 • 06.12.18 Mikołajki
 • 10.12.18 Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
 • 21.12.18 Jasełka, spotkanie opłatkowe
 • 21.01.19 Dzień Babci i Dziadka
 • 24.01.19 Spotkanie z rodzicami

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości