MISTRZOSTWA GMINY ŚWIERZNO W MIĘDZYNARODOWYM TEŚCIE SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ

zawody zawody zawody
Więcej zdjęć ... Dnia 23.02.2018r. zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Świerznie na MIĘDZYNARODOWY TEST SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ klas IV-VII. Organizatorem zawodów był Pan Zygmunt Broda. Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach. Pierwsza konkurencja polegała na przebiegnięciu dystansu 25m. w jak najkrótszym czasie. Następna konkurencja polegała na skoku w dal z miejsca. Kolejna konkurencja polegała na wykonaniu jak największej ilości brzuszków przy drabince w czasie 30 sekund. Następna konkurencja polegała na pomiarze skłonu pogłębionego w przód z ławeczki. Ostatnia piąta konkurencja polegała na przebiegnięciu dystansu 4˟10m. Rywalizacja między szkołami była na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie.

Indywidualnie w kategorii dziewcząt dwa I miejsca zdobyła za najwięcej wykonanych brzuszków oraz największą ilość punktów ze wszystkich konkurencji Wiktoria Wrzosek. Indywidualnie w kategorii chłopców I miejsce zdobył za najdłuższy skok w dal z miejsca Maciek Malinowski. W ogólnej całościowej punktacji miejsca przedstawiają się następująco: I miejsce Szkoła Podstawowa ze Świerzna, II miejsce Szkoła Podstawowa ze Stuchowa, III miejsce Szkoła Podstawowa z Gostynia. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy.

Zawodniczki i zawodnicy biorący udział w zawodach:

1. Adamczyk Aleksandra
  2. Czarnecka Martyna