nr lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. religia wych. fizyczne wych. fizyczne przyroda  muzyka
2. historia religia matematyka
j. angielski wych. fizyczne
3. matematyka matematyka język polski matematyka język polski
4. wych. fizyczne plastyka godz. z wych. technika
przyroda
5. język polski język polski przyroda język polski matematyka
6. zaj. komputerowe
j. angielski historia    j. angielski
7.  WDŻ
język polski      
nr lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. historia wych. fizyczne wych. fizyczne zaj. komputerowe muzyka
2. język polski matematyka przyroda język polski wych. fizyczne
3. zaj. techniczne język angielski matematyka religia religia
4. wych. fizyczne plastyka język polski język angielski godz. z wych.
5. przyroda matematyka język polski matematyka przyroda
6. język angielski   matematyka    
7. język polski    
nr lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. język polski matematyka matematyka język angielski język polski
2. religia wych. fizyczne informatyka wych. fizyczne
muzyka
3. język polski
religia wych. fizyczne język polski wych. fizyczne
4. matematyka język angielski historia godz. z wych. język angielski
5. technika plastyka matematyka przyroda  
6.   język polski przyroda  

7.

 

 

nr lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. EW religia
j. angielski EW EW
2. EW j. angielski EW EW EW
3. religia EW EW EW EW
4. zaj.komputerowe EW EW EW EW
5.  EW EW EW ZDW EW
6.  
 
7.          

 

nr lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. zaj. ruchowe EW EW
zaj. ruchowe EW
2. EW
EW zaj. ruchowe edukacja informatyczna EW
3. EW EW
religia EW EW
4. EW religia
EW
EW EW
5.  edukacja językowa edukacja językowa
  ZDW  
6.    
7.          

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Gostyniu informuje, że w roku szkolnym 2017/2018 szkoła kontynuuje udział w następujących programach: 

  1. „Zdrowe zęby mamy-marchewkę zajadamy” – koordynator Ewa Zimecka
  2. „Czyste powietrze wokół nas” – koordynator Beata Gawor-Szymańska
  3. „Nie pal przy mnie, proszę” – koordynator Aleksandra Kasprzak
  4. „Trzymaj formę!” – koordynatorzy Jolanta Kreja, Jarosław Dudziński
nr lekcji PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. matematyka fizyka j.polski j. niemiecki wych. fizyczne
2. wych. fizyczne chemia j. polski  j. niemiecki geografia
3. historia wych. fizyczne fizyka wych. fizyczne muzyka
4. j. polski matematyka chemia j. polski
j. polski
5. informatyka religia historia j. angielski j. angielski
6. plastyka
biologia godz. z wych matematyka matematyka
7. j. angielski geografia biologia  WDŻ  
8. religia        

Kalendarz szkolny 2017/18

  • 27.04.18 Gminny Konkurs Recytatorski
  • 27.04.18 Dzień obcojęzyczny
  • 14.05.18 Konkurs historyczny
  • 15.05.18 Spotkania z rodzicami
  • 23.05.18 Gminne biegi przełajowe
  • 25.05.18 Dzień Rodziny -Przedszkole
  • 1.06.18 Dzień Dziecka
  • 6.06.18 Dzień Patrona Szkoły
  • 08.06.18 Dzień Rodziny 
  • 8.06.18 „Z wodą za pan brat” - konkurs 
  • 14.06.18 Rada klasyfikacyjna
  • 21.06.18 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 –przedszkola
  • 22.06.18 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Adres

Dyrektor

Odwiedza nas

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości